- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková H50 mm, černá matná
Noha nábytková H50 mm, černá matná
Nábytková noha
Výška: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
Výška: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 150 kg
Barva: Černá matná
| Kód produktu: | NOH523H |
| Kód výrobce: | F001941 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 50,0 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

