- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková ocelová H100/D50, černá matná
Noha nábytková ocelová H100/D50, černá matná
Ocelová nábytková noha kulatá s regulovatelnou délkou.
Výška: 100 mm
Průměr: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: Černá matná
Výška: 100 mm
Průměr: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: Černá matná
| Kód produktu: | NOH528H |
| Kód výrobce: | F001977 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

