- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy nábytkové ›
- Noha nábytková ocelová H150/D50, černá matná
Noha nábytková ocelová H150/D50, černá matná
Ocelová nábytková noha kulatá s regulovatelnou délkou.
Výška: 150 mm
Průměr: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: Černá matná
Výška: 150 mm
Průměr: 50 mm
Rektifikace: Ano
Nosnost 120 kg
Barva: Černá matná
| Kód produktu: | NOH529H |
| Kód výrobce: | F001979 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 150,0 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Provedení: | Nábytkové |
| Délka: | 0,0 mm |

