- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy rektifikační ›
- Noha rektifikační REHAU 100 mm + příruba
Noha rektifikační REHAU 100 mm + příruba
Průměr: 50/32 mm
Výška: 100 mm
Nosnost: 100 kg
Rektifikace -10/+20
Barva: černá
Výška: 100 mm
Nosnost: 100 kg
Rektifikace -10/+20
Barva: černá
| Kód produktu: | NOH601 |
| Kód výrobce: | NOVA 269474 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá |
| Síla: | 100,0 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Provedení: | Rektifikační |
| Délka: | 0,0 mm |

