- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, bílá lesklá
Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, bílá lesklá
- Skladem
Kód produktu NOH103H Kód výrobce F000925
Cena bez DPH
136,53 Kč
Vaše cena s DPH
165,20 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Stolová noha ocelová s plechovou přírubou.
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: bílá
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: bílá
| Kód produktu: | NOH103H |
| Kód výrobce: | F000925 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Bílá lesklá |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

