- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H710 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H710 mm, lesklá bílá
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: bílá
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: bílá
| Kód produktu: | NOH103BH |
| Kód výrobce: | F000900 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Bílá lesklá |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

