- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, čtvercová, 60x60/H710 mm, imitace nerezové...
Stolová noha, čtvercová, 60x60/H710 mm, imitace nerezové oceli
Šířka: 60 mm
Hlobka: 60 mm
Výška: 720 mm
Balení: 4 ks
Hlobka: 60 mm
Výška: 720 mm
Balení: 4 ks
| Kód produktu: | NOH331 |
| Kód výrobce: | 635.02.517 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

