- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, čtvercová, 60x60/H705 mm, černá matná
Stolová noha, čtvercová, 60x60/H705 mm, černá matná
Šířka: 60 mm
Hlobka: 60 mm
Výška: 705 mm
Balení: 4 ks
Hlobka: 60 mm
Výška: 705 mm
Balení: 4 ks
| Kód produktu: | NOH301 |
| Kód výrobce: | 635.59.306 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 705 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

