- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H820 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H820 mm, chrom
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 820 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: chrom
Výška: 820 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: chrom
| Kód produktu: | NOH124H |
| Kód výrobce: | F000892 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Chrom |
| Síla: | 820,0 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

