- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, čtvercová, 60x60/H820 mm, imitace nerezové...
Stolová noha, čtvercová, 60x60/H820 mm, imitace nerezové oceli
Hliníková stolová noha se čtvercovým profilem 60x60mm a odlévanou přírubou.
Noha má šroub pro seřízení délky -10/+10mm.
Šířka: 60 mm
Hloubka: 60 mm
Výška: 820 mm
Vyrovnání: 20 mm
Povrchová úprava: matná
Barva: imitace nerezu
Noha má šroub pro seřízení délky -10/+10mm.
Šířka: 60 mm
Hloubka: 60 mm
Výška: 820 mm
Vyrovnání: 20 mm
Povrchová úprava: matná
Barva: imitace nerezu
| Kód produktu: | NOH335H |
| Kód výrobce: | F000914 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 820,0 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

