- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, plotnička, D60/H820 mm, imitace nerezové
Stolová noha, plotnička, D60/H820 mm, imitace nerezové
- nastavitelná výška 820 - 840 mm
Délka: 820 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: nikl satin
Povrchová úprava: galvanické niklování
Délka: 820 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: nikl satin
Povrchová úprava: galvanické niklování
| Kód produktu: | NOH125 |
| Kód výrobce: | 24.GP00.082.13 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 820,0 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

