- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, chrom mat
Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, chrom mat
- Skladem
Kód produktu NOH106 Kód výrobce 24.GP00.071.11
Cena bez DPH
308,67 Kč
Vaše cena s DPH
373,49 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Skladem
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
- nastavitelná výška 710 - 730 mm
Délka: 710 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: chromát
barva: chrom mat
Délka: 710 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: chromát
barva: chrom mat
| Kód produktu: | NOH106 |
| Kód výrobce: | 24.GP00.071.11 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Chrom mat |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

