- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Noha stolová, plotnička, D60/H820, matný chrom
Noha stolová, plotnička, D60/H820, matný chrom
- Skladem
Kód produktu NOH126 Kód výrobce 24.GP00.082.11
Cena bez DPH
336,53 Kč
Vaše cena s DPH
407,20 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
- nastavitelná výška 820 - 840 mm
Délka: 820 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: chrom mat
Povrchová úprava: chromát
Délka: 820 mm
Průměr: 60 mm
Materiál: ocel, plast
Barva: chrom mat
Povrchová úprava: chromát
| Kód produktu: | NOH126 |
| Kód výrobce: | 24.GP00.082.11 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Chrom mat |
| Síla: | 820,0 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

