- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, H820 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, H820 mm, stříbrná
- Skladem
Kód produktu NOH122H Kód výrobce F000898
Cena bez DPH
379,40 Kč
Vaše cena s DPH
459,07 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 820 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: stříbrná
Výška: 820 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: stříbrná
| Kód produktu: | NOH122H |
| Kód výrobce: | F000898 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Stříbrná lesklá |
| Síla: | 820,0 mm |
| Výška: | 820 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

