- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- Profily k LED páskám ›
- LED profil IN65 - k zafrézování, 2m,...
LED profil IN65 - k zafrézování, 2m, eloxovaný hliník + transparentní difuzor, šířka led. 12 mm
Profil k zafrézování
Délka: 2 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: ledový
Délka: 2 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: ledový
| Kód produktu: | SVE2475 |
| Kód výrobce: | E07372 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Led profily barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ profilu: | K zafrézování |
| Délka: | 2,0 mm |
| Led profily délka: | 2m |

