- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- Profily k LED páskám ›
- LED profil LINE8 - k přisazení, 3m,...
LED profil LINE8 - k přisazení, 3m, eloxovaný hliník + mléčný difuzor, šířka led. 12 mm
Profil k přisazení
Délka: 3 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: mléčný
Délka: 3 m
Provedení: elox hliník
Difuzor: mléčný
| Kód produktu: | SVE2486 |
| Kód výrobce: | E07368-3M |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Led profily barva: | Eloxovaný hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ profilu: | Naložený |
| Délka: | 2,0 mm |
| Led profily délka: | 3m |

