- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Výsuvy ›
- Box systémy ›
- Smartboxy ›
- Smartbox Line 18 extra vysoký H239, L500,...
Smartbox Line 18 extra vysoký H239, L500, bílý
- zásuvkové bočnice široké jen 13 mm
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 239 mm
- délka: 500 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 4,98kg
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 239 mm
- délka: 500 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 4,98kg
LAM.U SC3
Lamino DTDL Kronospan 8100 SM Bílá - Pearl White 18/2800/2070
1 852,95 Kč
2 242,07 Kč s DPH
| Kód produktu: | VYS750BL |
| Kód výrobce: | 05GL18SB500WD |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 239 |
| Délka: | 500,0 mm |
| Délka: | 500 |

