- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Výsuvy ›
- Box systémy ›
- Smartboxy ›
- Smartbox Line 18 nízký H90, L300, bílý
Smartbox Line 18 nízký H90, L300, bílý
- zásuvkové bočnice široké jen 13 mm
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 90 mm
- délka: 300 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 2,42kg
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 90 mm
- délka: 300 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 2,42kg
LAM.U SC3
Lamino DTDL Kronospan 8100 SM Bílá - Pearl White 18/2800/2070
1 852,95 Kč
2 242,07 Kč s DPH
| Kód produktu: | VYS715BL |
| Kód výrobce: | 05GL18SB300WA |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 90 |
| Délka: | 300,0 mm |
| Délka: | 300 |

