- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Výsuvy ›
- Box systémy ›
- Smartboxy ›
- Smartbox Line 18 střední H128, L300, bílý
Smartbox Line 18 střední H128, L300, bílý
- Méně než 8 sada
- Více variant
Kód produktu VYS725BL Kód výrobce 05GL18SB300WB
Cena bez DPH
582 Kč
Vaše cena s DPH
704,22 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Méně než 8 sada
Všenory
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
- zásuvkové bočnice široké jen 13 mm
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 128 mm
- délka: 300 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 2,4kg
- síla materiálu dna i zad zásuvky 18mm
- výška bočnice 128 mm
- délka: 300 mm
- zásuvka bez použití bočního relingu
- skrytý plnovýsuv
- horizontálně a vertikálně nastavitelné čelo zásuvky
- možnost nastavení sklonu zásuvky
- celokovové uchycení čela zásuvky
- elegantní odebrání zásuvky jednoduše pomocí pojistky
- maximální nosnost 40 kg
- povrchová úprava bílá
- hmotnost: 2,4kg
LAM.U SC3
Lamino DTDL Kronospan 8100 SM Bílá - Pearl White 18/2800/2070
1 852,95 Kč
2 242,07 Kč s DPH
| Kód produktu: | VYS725BL |
| Kód výrobce: | 05GL18SB300WB |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška: | 128 |
| Délka: | 300,0 mm |
| Délka: | 300 |

