- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, imitace nerezové...
Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, imitace nerezové oceli
Stolová noha ocelová s plechovou přírubou.
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: imitace nerezové oceli
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: imitace nerezové oceli
| Kód produktu: | NOH105H |
| Kód výrobce: | F000923 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Délka: | 0,0 mm |

