- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, chrom mat
Stolová noha, plotnička, D60/H710 mm, chrom mat
Stolová noha ocelová s plechovou přírubou.
- noha má na spodním konci stavěcí šroub kterým lze seřídit výšku nohy o 15mm
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Příchyt: Plotnička
Seřízení: +- 15 mm
Barva: šedá
Povrchová úprava: lesklá
- noha má na spodním konci stavěcí šroub kterým lze seřídit výšku nohy o 15mm
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Příchyt: Plotnička
Seřízení: +- 15 mm
Barva: šedá
Povrchová úprava: lesklá
| Kód produktu: | NOH106H |
| Kód výrobce: | F003049 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Barva: | Chrom mat |
| Délka: | 0,0 mm |

