- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H1100 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H1100 mm, imitace nerezové
- Skladem
Kód produktu NOH135H Kód výrobce F000905
Cena bez DPH
710,42 Kč
Vaše cena s DPH
859,61 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Průměr: 60 mm
Výška: 1100 mm
Levelling: 25 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: imitace nerezu
Průměr: 60 mm
Výška: 1100 mm
Levelling: 25 mm
Povrchová úprava: lesklá
Barva: imitace nerezu
| Kód produktu: | NOH135H |
| Kód výrobce: | F000905 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Síla: | 1100,0 mm |
| Výška: | 1100 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

