- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, H710/D60 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, H710/D60 mm, matná černá
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: matná
Barva: černá
Výška: 710 mm
Průměr: 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Povrchová úprava: matná
Barva: černá
| Kód produktu: | NOH111H |
| Kód výrobce: | F000894 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Černá mat |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Provedení: | Stolové |
| Délka: | 0,0 mm |

