- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Nohy a kolečka ›
- Nohy stolové ›
- Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H710 mm,...
Stolová noha s kruhovým adaptérem, D60/H710 mm, stříbrná
Stolová noha ocelová s prstencovou přírubou a velkou boční stabilitou.
Výška: 710 mm
Profil nohy: průměr 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: lesklá
Výška: 710 mm
Profil nohy: průměr 60 mm
Vyrovnání: 15 mm
Barva: stříbrná
Povrchová úprava: lesklá
| Kód produktu: | NOH109H |
| Kód výrobce: | F000897 |
| Šířka: | 60,0 mm |
| Barva: | Stříbrná lesklá |
| Síla: | 710,0 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Provedení: | Stolové |

