- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Osvětlení ›
- LED pásky ›
- LED pásky 24V ›
- LED páska COB 15 W/m, teplá bílá,...
LED páska COB 15 W/m, teplá bílá, 10mm, 24V
Exkluzivní pásek COB je tou nejlepší volbou pokud chcete dosáhnout působivého vzhledu jednotné světelné linie.
Bez ohledu na použitý difuzor led pásek svítí jako jeden celek, nikoliv jako světelné body.
Je vhodný ke kuchyňským linkám, k osvětlení pracovních ploch, tvorbu světelných prvků, osvětlení skříní atd.
Kvalitní LED čipy ESTAR zajistí dlouhou životnost pásku.
Silná vodivá měděná vrstva zajišťující výdrž a odolnost pásku odlišuje tento pásek od levnějších alternativ.
Pro zachování životnosti pásku a jeho svítivosti je nutné pásek instalovat do hliníkových profilů.
NAPÁJENÍ: 24V
VÝKON: 15W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 500
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 5cm
SVÍTIVOST: 1365lm/m
NÁVIN: 30m
KATEGORIE: Vysoká svítivost
BARVA: 3000 K
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
Bez ohledu na použitý difuzor led pásek svítí jako jeden celek, nikoliv jako světelné body.
Je vhodný ke kuchyňským linkám, k osvětlení pracovních ploch, tvorbu světelných prvků, osvětlení skříní atd.
Kvalitní LED čipy ESTAR zajistí dlouhou životnost pásku.
Silná vodivá měděná vrstva zajišťující výdrž a odolnost pásku odlišuje tento pásek od levnějších alternativ.
Pro zachování životnosti pásku a jeho svítivosti je nutné pásek instalovat do hliníkových profilů.
NAPÁJENÍ: 24V
VÝKON: 15W
IP: 20
POČET ČIPŮ NA METR: 500
ŠÍŘKA: 10mm
ČIP: COB
DĚLITELNOST: 5cm
SVÍTIVOST: 1365lm/m
NÁVIN: 30m
KATEGORIE: Vysoká svítivost
BARVA: 3000 K
Cena zahrnuje příspěvek na recyklaci ve výši 2 Kč/MJ.
SVE2715
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), rohové propojení 90°
42,40 Kč
51,30 Kč s DPH
SVE2701
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm led páska (14w), rohové propojení, D: 60 mm
48,13 Kč
58,24 Kč s DPH
SVE2703
LED BCI+BCI (led+led) konektor, 10mm LED páska (14w), Š: 11 mm, 2m
123,95 Kč
149,98 Kč s DPH
SVE2705
LED BCI+AMP (led+zdroj/čidlo) konektor, 10mm LED pásku (14w), Š: 11 mm, 2m
83,43 Kč
100,95 Kč s DPH
| Kód produktu: | SVE2443 |
| Kód výrobce: | E11008R3 |
| Výkon osvětlení: | 15W/m |
| Barva Světla: | Teplá bílá |
| Šířka led pásky: | 10mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| počet ČIP: | COB |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Napájení: | 24V |
| Síla: | 0,0 mm |

