- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Vodicí systémy ›
- Tandem ›
- Tandem Částečný výsuv ›
- TANDEM plus TIP-ON částečný vodící systémy...
TANDEM plus TIP-ON částečný vodící systémy L+P, 400mm, 30kg
- skrytý částečný výsuv TANDEM s měkkým koncovým dorazem
- TANDEM inside - pro lehký a plynulý pohyb
- nastavení výšky bez použití nářadí pomocí spojky
- vyrovnání tolerancí do stran a do hloubky
- min. světlá hloubka korpusu = jmenovitá délka NL + 3 mm
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné spuštění rovněž u širokých čel
- ocel pozink
- samodovírací technologie BLUMATIC
- skryté částečné vysouvání TANDEM, s koncovou zarážkou při otevírání
- vhodné pro použití s mechanickou podporou otevírání TIP-ON
- plastové válečky s nízkým opotřebením zajišťují hladký chod
- ocel pozinkovaná
- BLUMATIC - samozavírací systém
- bez systému BLUMOTION
- výškové nastavení bez použití nářadí pomocí spojky
- boční a hloubkové vyrovnání tolerancí
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné uvolnění i při širokých čelech
- TANDEM inside - pro lehký a plynulý pohyb
- nastavení výšky bez použití nářadí pomocí spojky
- vyrovnání tolerancí do stran a do hloubky
- min. světlá hloubka korpusu = jmenovitá délka NL + 3 mm
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné spuštění rovněž u širokých čel
- ocel pozink
- samodovírací technologie BLUMATIC
- skryté částečné vysouvání TANDEM, s koncovou zarážkou při otevírání
- vhodné pro použití s mechanickou podporou otevírání TIP-ON
- plastové válečky s nízkým opotřebením zajišťují hladký chod
- ocel pozinkovaná
- BLUMATIC - samozavírací systém
- bez systému BLUMOTION
- výškové nastavení bez použití nářadí pomocí spojky
- boční a hloubkové vyrovnání tolerancí
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné uvolnění i při širokých čelech
GR 0 V90
TANDEM plus příslušenství - synchronizační hřídel 1140 mm pro integrovaný TIP-ON
124,10 Kč
150,16 Kč s DPH
| Kód produktu: | ZN 0 V12 |
| Kód výrobce: | 550H4000T 30KG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výsun : | Částečný výsuv |
| Délka: | 400 mm |
| Délka: | 0,4 mm |
| Funkce: | Tip-on |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Druh výsuvu: | Tandem |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30kg |

