- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Vodicí systémy ›
- Tandem ›
- Tandem Částečný výsuv ›
- TANDEM plus TIP-ON částečný vodící systémy...
TANDEM plus TIP-ON částečný vodící systémy L+P, 450mm, 30kg
- Skladem
- Více variant
Kód produktu ZN 0 V12 Kód výrobce 550H4500T 30KG Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- TANDEM inside - pro lehký a plynulý pohyb
- nastavení výšky bez použití nářadí pomocí spojky
- vyrovnání tolerancí do stran a do hloubky
- min. světlá hloubka korpusu = jmenovitá délka NL + 3 mm
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné spuštění rovněž u širokých čel
- ocel pozink
- samodovírací technologie BLUMATIC
- skryté částečné vysouvání TANDEM, s koncovou zarážkou při otevírání
- vhodné pro použití s mechanickou podporou otevírání TIP-ON
- plastové válečky s nízkým opotřebením zajišťují hladký chod
- ocel pozinkovaná
- BLUMATIC - samozavírací systém
- bez systému BLUMOTION
- výškové nastavení bez použití nářadí pomocí spojky
- boční a hloubkové vyrovnání tolerancí
- volitelná synchronizace TIP-ON pro bezpečné uvolnění i při širokých čelech
TANDEM plus příslušenství - synchronizační hřídel 1140 mm pro integrovaný TIP-ON
| Kód produktu: | ZN 0 V12 |
| Kód výrobce: | 550H4500T 30KG |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výsun : | Částečný výsuv |
| Délka: | 450 mm |
| Délka: | 0,45 mm |
| Funkce: | Tip-on |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Druh výsuvu: | Tandem |
| Síla: | 0,0 mm |
| Nosnost: | 30kg |

