- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Bočnice ›
- Tandembox Antaro bočnice 270mm, šedá výška K
Tandembox Antaro bočnice 270mm, šedá výška K
- na objednání
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu R906 S+ V3/3 Kód výrobce 378K2702SA WA Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Barva: šedá
Jmenovitá délka: 270 mm
Výška: K
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 270mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) K, L+R, plast, šedá
| Kód produktu: | R906 S+ V3/3 |
| Kód výrobce: | 378K2702SA WA |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,27 mm |
| Barva: | Šedá |
| Minimální vnitřní prostor: | 130mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Komponent: | Bočnice |
| Výška: | K-116mm |
| Délka: | 270mm |

