- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Záda ›
- TANDEMBOX Antaro držák zad, D 203mm, Bílá
TANDEMBOX Antaro držák zad, D 203mm, Bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 0 V25 Kód výrobce Z30D000SL SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- Blum Tandebox Antaro držák/adaptér zad
- barva Bílá
- výška D -203mm (min. vnitřní prostor 224 mm)
- 1 pár levá / pravá
- Na bočnice výšky M/K s relingem + komponenty (zásuvný prvek/sklo)
Nutno doobjednat:
Kolejnice: 578.
Bočnice: 378M/K/N
Příchy čela: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (pouze výšky D a C)
Tip-On jednotku: T60B (pouze v případě použití systému Tip-On)
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) D, L+R, plast, bílá
| Kód produktu: | SEIW 0 V25 |
| Kód výrobce: | Z30D000SL SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | D -203mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 224mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Záda |
| Síla: | 0,0 mm |

