- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Záda ›
- TANDEMBOX Antaro držák zad, K 116mm, Bílá
TANDEMBOX Antaro držák zad, K 116mm, Bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 4 V25 Kód výrobce Z30K000S SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- barva Bílá
- výška K -116mm (min. vnitřní prostor 130,5 mm)
- 1 pár levá / pravá
- Na bočnice výšky K
Nutno doobjednat:
Kolejnice: 578.
Bočnice: 378M/K/N
Příchy čela: ZSF.35A2/ZSF.39A2
Reling: ZRG. (pouze výšky D a C)
Tip-On jednotku: T60B (pouze v případě použití systému Tip-On)
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) K, L+R, plast, bílá
| Kód produktu: | SEIW 4 V25 |
| Kód výrobce: | Z30K000S SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Výška: | K-116mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Antaro |
| Délka: | 0,0 mm |
| Minimální vnitřní prostor: | 130mm |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Komponent: | Záda |
| Síla: | 0,0 mm |

