- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- Vnitřní komponenty ›
- Tandembox Antaro přední reling na vnitřní zásuvku...
Tandembox Antaro přední reling na vnitřní zásuvku 1200mm, bílá
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu SEIW 0 V20 Kód výrobce ZRG.1046Z SW Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- délka 1200mm
- barva bílá
- vhodné pro výšky: C,D
- balení 1ks
- Na bočnice výšky M/K se zády D/C
Nutno doobjednat.
Kompletní zásuvku Tandembo Antaro
čelní příchyt: ZIF.
V případě potřeby čelo na vnitřní zásuvku Z31L
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) D, L+R, plast, šedá
TANDERBOX antaro ZIF - upevnění čela (vnitřní zás.) C, L+R, plast, šedá
| Kód produktu: | SEIW 0 V20 |
| Kód výrobce: | ZRG.1046Z SW |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Barva: | Bílá |
| Typ: | Antaro |
| Komponent: | Vnitřní zásuvka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Délka : | 1200mm |
| Šířka: | 0,0 mm |

