- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- TIP-ON ›
- TIP-ON BLUMOTION Sada pro TANDEMBOX L1(0-20kg) 350-650mm
TIP-ON BLUMOTION Sada pro TANDEMBOX L1(0-20kg) 350-650mm
- Skladem
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu R735 0 V1/28 Kód výrobce T60B3330 TOB R+L Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- Nosnot včetně zásuvky 0-20kg
- Typ L1
- Na výsuvy 350-650mm
- 1 pár
Nutno doobjednat:
- Kompletní Tandembox Antaro
- Synchronizační hřídel: T601125
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 400mm
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv TIP-ON BLUMOTION 65kg, 450mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 450mm
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv pro TIP-ON BLUMOTION 65kg, 500mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 500mm
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv TIP-ON BLUMOTION 65kg, 550mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 550mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 600mm
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv TIP-ON BLUMOTION 65kg, 600mm
TANDEMBOX antaro korpusový lišty/výsuv pro TIP-ON BLUMOTION 65kg, 650mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 350mm
| Kód produktu: | R735 0 V1/28 |
| Kód výrobce: | T60B3330 TOB R+L |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Komponent: | TIP-ON jednotka |
| Typ: | Antaro |
| Pro délky výsuvů: | 350-650mm |
| Délka: | 0,0 mm |
| Nosnost TIP-ON jednotky: | 10-20kg |
| Šířka: | 0,0 mm |

