- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Box systémy ›
- Tandembox Antaro ›
- TIP-ON ›
- TIP-ON BLUMOTION Sada pro TANDEMBOX S0(0-10kg) 270-300mm
TIP-ON BLUMOTION Sada pro TANDEMBOX S0(0-10kg) 270-300mm
- Méně než 7 sada
- Více variant
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu W 0 V1/28 Kód výrobce T60B3030 TOB R+L Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- Nosnot včetně zásuvky 0-10kg
- Typ S0
- Na výsuvy 270-300mm
- 1 pár
Nutno doobjednat:
- Kompletní Tandembox Antaro
- Synchronizační hřídel: T601125
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 300mm
TANDEMBOX antaro korpusová lišta/výsuvy pro TIP-ON BLUMOTION 30kg, 270mm
| Kód produktu: | W 0 V1/28 |
| Kód výrobce: | T60B3030 TOB R+L |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Síla: | 0,0 mm |
| Komponent: | TIP-ON jednotka |
| Pro délky výsuvů: | 270-300mm |
| Nosnost TIP-ON jednotky: | 0-10kg |
| Délka: | 0,0 mm |
| Typ: | Antaro |
| Šířka: | 0,0 mm |

