- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Hrazda T32 broušený nerez 128mm
Úchytka Hrazda T32 broušený nerez 128mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.092*** Kód výrobce 18.T32.128.01***
Cena bez DPH
52,20 Kč
Vaše cena s DPH
63,16 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 143 mm
Rozteč: 128 mm
Výška: 35 mm
Šířka: 23 mm
Provedení: nerez
Rozteč: 128 mm
Výška: 35 mm
Šířka: 23 mm
Provedení: nerez
| Kód produktu: | UCH06.092*** |
| Kód výrobce: | 18.T32.128.01*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nerez broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 128 |
| Délka: | 0,0 mm |

