- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Ivana 32mm, AL
Úchytka Ivana 32mm, AL
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.075*** Kód výrobce 062051***
Cena bez DPH
17,20 Kč
Vaše cena s DPH
20,81 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Úchytka Ivana 32mm, AL
- jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení
Rozměry:
Rozteč: 32 mm
Délka: 45 mm
Provedení: hliník
- jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení
Rozměry:
Rozteč: 32 mm
Délka: 45 mm
Provedení: hliník
| Kód produktu: | UCH06.075*** |
| Kód výrobce: | 062051*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Rozteč: | 32 |
| Délka: | 0,0 mm |

