- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Jitka 96mm AL
Úchytka Jitka 96mm AL
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.061*** Kód výrobce JITKA951 96***
Cena bez DPH
41,90 Kč
Vaše cena s DPH
50,70 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Skladem
Úchytka Jitka 96mm AL
Délka: 150 mm
Rozteč: 96 mm
Výška: 29 mm
Šířka: 16 mm
Provedení: hliník
Délka: 150 mm
Rozteč: 96 mm
Výška: 29 mm
Šířka: 16 mm
Provedení: hliník
| Kód produktu: | UCH06.061*** |
| Kód výrobce: | JITKA951 96*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 96 |
| Délka: | 0,15 mm |

