- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Kora 128mm, AL
Úchytka Kora 128mm, AL
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.081*** Kód výrobce KORA 128/142***
Cena bez DPH
61,10 Kč
Vaše cena s DPH
73,93 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Skladem
Všenory
Skladem
Úchytka Kora 128mm, AL
- jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení
Rozměry:
Rozteč: 128 mm
Délka: 142 mm
- jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení
Rozměry:
Rozteč: 128 mm
Délka: 142 mm
| Kód produktu: | UCH06.081*** |
| Kód výrobce: | KORA 128/142*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 128 |
| Délka: | 0,128 mm |

