- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej obloučky ›
- Úchytka Lea 160mm, AL
Úchytka Lea 160mm, AL
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH01.169*** Kód výrobce LEA 160/180***
Cena bez DPH
73,60 Kč
Vaše cena s DPH
89,06 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Úchytka Lea 160mm, AL
Popis zboží:
Jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení.
Vlastnosti:
Délka: 180 mm
Rozteč: 160 mm
Výška: 30 mm
Provedení: hliník
Popis zboží:
Jednodílná úchytka z hliníku balená včetně šroubků M4 pro uchycení.
Vlastnosti:
Délka: 180 mm
Rozteč: 160 mm
Výška: 30 mm
Provedení: hliník
| Kód produktu: | UCH01.169*** |
| Kód výrobce: | LEA 160/180*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 160 |
| Délka: | 0,16 mm |

