- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Marik broušený chrom 128mm
Úchytka Marik broušený chrom 128mm
- Skladem
- Více variant
Kód produktu UCH06.052 Kód výrobce MARIK 128 12MM BR.
Cena bez DPH
59 Kč
Vaše cena s DPH
71,39 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 168 mm
Rozteč: 128 mm
Výška: 32 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
Rozteč: 128 mm
Výška: 32 mm
Průměr: 12 mm
Provedení: broušený chrom
| Kód produktu: | UCH06.052 |
| Kód výrobce: | MARIK 128 12MM BR. |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 128 |
| Délka: | 0,0 mm |

