- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Marik chrom 128mm
Úchytka Marik chrom 128mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.029*** Kód výrobce MARIK 128 10MM***
Cena bez DPH
26,60 Kč
Vaše cena s DPH
32,19 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 168 mm
Rozteč: 128 mm
Výška: 32 mm
Průměr: 10 mm
Provedení: chrom
Rozteč: 128 mm
Výška: 32 mm
Průměr: 10 mm
Provedení: chrom
| Kód produktu: | UCH06.029*** |
| Kód výrobce: | MARIK 128 10MM*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 128 |
| Délka: | 0,128 mm |

