- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej obloučky ›
- Úchytka Picasso satin nikl 128mm
Úchytka Picasso satin nikl 128mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH01.263*** Kód výrobce DN45-00128-G5-A***
Cena bez DPH
46,10 Kč
Vaše cena s DPH
55,78 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 138 mm
Rozteč: 128 mm
Výška: 20 mm
Provedení: satin nikl
Rozteč: 128 mm
Výška: 20 mm
Provedení: satin nikl
| Kód produktu: | UCH01.263*** |
| Kód výrobce: | DN45-00128-G5-A*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nikl Satin |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 128 |
| Délka: | 0,0 mm |

