- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej relingy a hrazdy ›
- Úchytka Porta hliník 96mm
Úchytka Porta hliník 96mm
- Skladem
- Více variant
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH06.103*** Kód výrobce 18.T77.096.09***
Cena bez DPH
40,50 Kč
Vaše cena s DPH
49,01 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 105 mm
Rozteč: 96 mm
Výška: 35 mm
Šířka: 16 mm
Provedení: hliník
Rozteč: 96 mm
Výška: 35 mm
Šířka: 16 mm
Provedení: hliník
| Kód produktu: | UCH06.103*** |
| Kód výrobce: | 18.T77.096.09*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Hliník |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 96 |
| Délka: | 0,0 mm |

