- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej obloučky ›
- Úchytka Quadro 1 chrom 96mm
Úchytka Quadro 1 chrom 96mm
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH01.015*** Kód výrobce UZ-14-96-01***
Cena bez DPH
22,70 Kč
Vaše cena s DPH
27,47 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 125 mm
Rozteč: 96 mm
Výška: 28 mm
Provedení: chrom
Rozteč: 96 mm
Výška: 28 mm
Provedení: chrom
| Kód produktu: | UCH01.015*** |
| Kód výrobce: | UZ-14-96-01*** |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Délka: | 0,096 mm |
| Rozteč: | 96 |

