- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Výprodej úchytek ›
- Výprodej obloučky ›
- Úchytka oblouková rustikální starostříbrná 96mm
Úchytka oblouková rustikální starostříbrná 96mm
- Skladem
- DOPRODEJ
Kód produktu UCH04.025*** Kód výrobce 096 STSTRIBR***
Cena bez DPH
64,20 Kč
Vaše cena s DPH
77,68 Kč
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
Slaný
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Příbram
Převoz na pobočku
i
Po objednání zboží převoz na pobočku do 24 - 48 hodin
Všenory
Skladem
Délka: 104 mm
Rozteč: 96 mm
Výška: 24 mm
Provedení: starostříbrná
Rozteč: 96 mm
Výška: 24 mm
Provedení: starostříbrná
| Kód produktu: | UCH04.025*** |
| Kód výrobce: | 096 STSTRIBR*** |
| Barva : | Starostříbrná |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Oblouček |
| Rozteč: | 96 |
| Délka: | 0,0 mm |

