- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka XH07, 256 mm, lesklý chrom
Úchytka XH07, 256 mm, lesklý chrom
Úchytka kovová XH07
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
Rozteč: 256 mm
Materiál: zamak
Součástí jsou šrouby k přišroubování na čelo skříňky.
Barva: chrom
Povrchová úprava: lesklá
Rozteč: 256 mm
Materiál: zamak
Součástí jsou šrouby k přišroubování na čelo skříňky.
| Kód produktu: | UCH01.227 |
| Kód výrobce: | F001775 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Chrom |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 256 |
| Délka: | 274,0 mm |

