- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka XH07, rozteč 320 mm, imitace...
Úchytka XH07, rozteč 320 mm, imitace nerezu
Úchytka kovová, jejíž součástí jsou šrouby k přišroubování na čelo skříňky
Rozteč: 320 mm
Délka: 338 mm
Materiál: kov
Barva: imitace nerezu
Povrchová úprava: broušená
Rozteč: 320 mm
Délka: 338 mm
Materiál: kov
Barva: imitace nerezu
Povrchová úprava: broušená
| Kód produktu: | UCH01.470 |
| Kód výrobce: | F001766 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Barva : | Nerez broušený |
| Síla: | 0,0 mm |
| Typ: | Reling/Hrazda |
| Rozteč: | 320 |
| Délka: | 0,0 mm |

