- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Úchytky a věšáky ›
- Úchytky ›
- Obloukové ›
- Úchytka XH19, 128 mm, matná černá
Úchytka XH19, 128 mm, matná černá
Úchytka kovová, jejíž součástí jsou šrouby k přišroubování na čelo skříňky.
Rozteč: 128 mm
Délka: 150 mm
Barva: černá
Materiál: kov
Povrchová úprava: matná
Rozteč: 128 mm
Délka: 150 mm
Barva: černá
Materiál: kov
Povrchová úprava: matná
| Kód produktu: | UCH01.312 |
| Kód výrobce: | F002353 |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Rozteč: | 128 |
| Síla: | 0,0 mm |
| Barva : | Černá mat |
| Typ: | Oblouček |
| Délka: | 0,0 mm |

