- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Závěsy Blum ›
- Clip top ›
- Montážní podložky ›
- Blum Úhlový klínek pod podložku, 5°, 6...
Blum Úhlový klínek pod podložku, 5°, 6 mm, na vrut
- Skladem
Výrobce Blum Kód produktu NI 0 V50 Kód výrobce 171A5070 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- montáž vruty o průměru 3,5 mm nebo 4 mm
- vzdálenost 6mm
- vhodný pro montážní podložky : 173H73X0
175H71X0
175H91X0
- křížový tvar
- úhel klínu: + 5°
- stohovatelné: ne
- šířka klínového hrotu: 7,35mm
- délka: 41.8 mm
- výška: 56.6 mm
- Materiál: zinek
- Barva: poniklovaná
| Kód produktu: | NI 0 V50 |
| Kód výrobce: | 171A5070 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Montážní podložky: | montážní podložky |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška podložky: | 6mm |

