- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HF ›
- Výklop AVENTOS HF TOP 600-910mm, teleskopická ramena...
Výklop AVENTOS HF TOP 600-910mm, teleskopická ramena 3500, sada
Aventos HF TOP sada teleskopických ramen pro výklop/zdvihač
- teleskopická ramena pro aventos HF TOP
- určeno pro výšku korpusu 600-910 mm
- materiál ocel
- jednotka 1 pár
Použití pro : skládaný výklop
standard/SERVO-DRIVE
Nutno doobjednat:
Zdvihač:
Krytky:
Závěs horní:
Závěs středový:
Pdložyk:
- teleskopická ramena pro aventos HF TOP
- určeno pro výšku korpusu 600-910 mm
- materiál ocel
- jednotka 1 pár
Použití pro : skládaný výklop
standard/SERVO-DRIVE
Nutno doobjednat:
Zdvihač:
Krytky:
Závěs horní:
Závěs středový:
Pdložyk:
ZN SP V4
Výklop AVENTOS HF TOP 2500 slabý - Sada zdvihacích mechanizmů LF 2500-13500
1 662 Kč
2 011,02 Kč s DPH
NI 0 V50
Blum závěs CLIP top 134° středový závěs pro Aventos HF, bez pružiny, na vrut
93,80 Kč
113,50 Kč s DPH
NI 0 V50
Blum závěs CLIP top 134°středový závěs pro úzké Alu rámečky, bez pružiny
102,80 Kč
124,39 Kč s DPH
NI 0 V50
Blum závěs CLIP top 134° středový závěs pro Aventos HF, bez pružiny, expando
96,80 Kč
117,13 Kč s DPH
NI 0 V500
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, na vrut, 20/32mm
15,30 Kč
18,51 Kč s DPH
ZN SP V4
Výklop AVENTOS HF TOP 2800 silný - Sada zdvihacích mechanizmů LF 10000-19300
1 816,50 Kč
2 197,97 Kč s DPH
| Kód produktu: | NI SP V4 |
| Kód výrobce: | 22F3500 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Typ: | HF TOP |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška korpusu: | 600-910 mm |

