- Domů ›
- Nábytkové kování ›
- Blum nábytkové kování ›
- Systémy výklopů ›
- Aventos HF ›
- Výklop AVENTOS HF TOP 840-1200mm, teleskopická ramena...
Výklop AVENTOS HF TOP 840-1200mm, teleskopická ramena 3900, sada
- Skladem
Výrobce Blum Více od výrobce Blum Kód produktu NI SP V4 Kód výrobce 22F3900 Záruční doba doživotní záruka
Pro nákup produktu se prosím přihlašte
Skladová dostupnost na pobočkách
- teleskopická ramena pro aventos HF TOP
- určeno pro výšku korpusu 840 - 1200 mm
- materiál ocel
- jednotka 1 pár
Použití pro : skládaný výklop
standard/SERVO-DRIVE
Nutno doobjednat:
Zdvihač:
Krytky:
Závěs horní:
Závěs středový:
Pdložyk:
Výklop AVENTOS HF TOP 2500 slabý - Sada zdvihacích mechanizmů LF 2500-13500
Blum závěs CLIP top 134° středový závěs pro Aventos HF, bez pružiny, expando
Blum závěs CLIP top 134°středový závěs pro úzké Alu rámečky, bez pružiny
Blum závěs CLIP top 134° středový závěs pro Aventos HF, bez pružiny, na vrut
Blum přímá/rovná montážní podložka CLIP s excentrem, na vrut, 20/32mm
Výklop AVENTOS HF TOP 2800 silný - Sada zdvihacích mechanizmů LF 10000-19300
| Kód produktu: | NI SP V4 |
| Kód výrobce: | 22F3900 |
| Záruční doba: | doživotní záruka |
| Délka: | 0,0 mm |
| Typ: | HF TOP |
| Šířka: | 0,0 mm |
| Síla: | 0,0 mm |
| Výška korpusu: | 840-1200 mm |

